Zaloguj

Wiosenny ekoprzegląd Kuboty

Przez cały luty użytkownicy kosiarek marki Kubota otrzymują możliwość zrealizowania kompleksowego przeglądu swojej maszyny wraz z wymianą oryginalnych materiałów eksploatacyjnych.

Krzysztof Gębski19 lutego 2022, 09:00

Marka Kubota, w myśl swojej koncepcji zarządzania środowiskiem: "Dla Ziemi, dla Życia", jako priorytet stawia przeciwdziałanie zmianom klimatycznym. W związku z tym korporacja podejmuje wielokierunkowe działania wspierające ochronę środowiska. Jednym z elementów wpisujących się w ideę prośrodowiskową jest akcja „Wiosenny ekoprzegląd Kubota”.

Przegląd kosiarek po sezonie zimowym

Już wkrótce kosiarki rozpoczną pracę na pełnych obrotach. Sezon zbliża się wielkimi krokami, więc spora część użytkowników niebawem odpali swój sprzęt pierwszy raz po zimowej przerwie. W związku z tym należy odpowiednio przygotować ją do pracy. Podstawą, bez której nie ma mowy o wysokiej wydajności kosiarki, jest przegląd techniczny, a w późniejszym etapie wymiana części i materiałów eksploatacyjnych. Marka Kubota wyszła na przeciw użytkownikom mniejszych pomarańczowych maszyn, wprowadzając wiosenny przegląd w promocyjnej cenie.

Promocyjny ekoprzegląd Kuboty zawiera sprawdzenie przez serwisantów wszystkich podzespołów i części maszyny oraz pełny serwis wraz z usługą wymiany zużytych elementów na oryginalne części. Usługa obejmuje m.in. kontrolę elementów sterujących, kontrolę silnika, sprawdzenie płynów eksploatacyjnych, regulację kół i hamulców, czy też ogólną kontrolę i regulację

Koszt przeglądu

Z przeglądu mogą skorzystać właściciele samojezdnych kosiarek Kubota seria GR, model GR1600, GR2100 i GR2120 oraz Kubota seria G, model G23 i G26.

Cena za przegląd kosiarki w zależności od modelu wynosi odpowiednio:555 zł netto dla kosiarek z serii GR oraz 888 zł netto dla serii G. Promocja jest ograniczona czasowo i trwa od 1 do 28 lutego 2022 r.
Dotyczy maszyn wyłącznie po okresie gwarancji producenta, niezależnie od miejsca zakupu.


Picture of the author
Autor Artykułu:Krzysztof Gębski
Pozostałe artykuły tego autora

Przewiń W GÓRĘ LUB KLIKNIj aby WRÓCIĆ DO STRONY GŁÓWNEJ