Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Wirtualny salon maszyn Bergmann

Obrazek

Zobacz bez wychodzenia z domu, co firma Bergmann ma do pokazania swoim klientom i fanom techniki.

Jan Józefowicz17 marca 2022, 13:49
W jednej z notatek informowaliśmy, że firma Bergmann w minionym roku obchodziła jubileusz 125-lecia. W ramach tej gali uruchomiono platformę wirtualną o sprzęcie tego producenta. Najpierw w trakcie transmisji na żywo pracownicy działu sprzedaży firmy Bergmann byli dostępni online dla odwiedzających. 

Bergmann w świecie wirtualnym… 

Wydarzenie to odbywało się w dużej, wirtualnej sali przypominającej halę produkcyjną, gdzie prezentowano osiem produktów w wersji 3D i rozwiązania cyfrowe. Ponadto zorganizowano audytorium, w którym podczas transmisji na żywo w pięciu językach były prezentowane najważniejsze informacje o różnych pojazdach.
... kolejne 11 produktów 

Firma Bergmann szybko zareagowała na odwołanie targów Agritechnica 2022 i znacznie rozbudowała platformę cyfrową, aby móc udostępnić informacje o kolejnych 11 produktach. W ten sposób dodano liczne modele ze wszystkich grup produktowych, które będą prezentowane w kolejnych strefach wystawowych.
Targi cyfrowe są dostępne w kilku językach: polskim, niemieckim, angielskim i francuskim. Kliknij na ten link, a znajdziesz się w świecie Bergmanna (proszę wybrać język PL).  
opr. jj

Źródło: Bergmann


Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Józefowicz
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)