Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Zasso i CNH walczą elektrycznie z chwastami

07.11.2018

Drukuj

Zasso i CNH walczą elektrycznie z chwastami

Artykuł dostępny

Zasso i CNH Industrial wprowadzają na rynek XPower, pierwsze na rynku zasilane elektrycznie urządzenie do nieselektywnego zwalczania chwastów. Według Maximiliana Birle, szefa działu zarządzania produktem w CNH, współpraca jest logicznym krokiem. Dirk Vandenhirtz, prezes Zasso, również z zadowoleniem przyjmuje współpracę z globalnym producentem sprzętu.

r e k l a m aZobacz jak wygląda sprzęt do elektrycznego zwalczania chwastów:


Urządzenie jest dalszym rozwinięciem Elektroherbsa firmy Zasso. Według producenta, stał się on jeszcze bezpieczniejszy i może być teraz wykorzystywany również do innych zastosowań, np. zwalczania chwastów w ziemniakach lub uprawie winorośli.

Polecany artykuł

Test kompaktowej brony talerzowej Agro-MaszWysokie napięcia prądu stałego pomiędzy łopatkami XPower powodują obumieranie roślin. Moc generowana jest z tyłu przez generator WOM. Urządzenie ma na celu zmniejszenie dawek stosowania chemicznych herbicydów ogółem. Według Zasso i CNH, urządzenie będzie dostępne u różnych dealerów CNH od 2019 roku. Źródło: Profi.
oprac. jj
Fot. firmowe

Polecane dla Ciebie:

article icon

Jakie dysze, taka kropla

Czytaj

Galeria zdjęć

XPower elektrycznie urządzenie do nieselektywnego zwalczania chwastów

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii