Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Żniwa i siew już 4 lipca w Nagradowicach! Różne technologie na jednym polu

Obrazek

Już na początku tegorocznych żniw, 4 lipca w Nagradowicach k. Poznania, zespoły top agrar Polska i profi zorganizują kolejny raz pokazy polowe "Żniwa i siew z top agrar i profi", podczas których będzie można zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w pracy.

16 czerwca 2023, 16:03

Program pokazów, które odbędą się na polach Poznańskiej Hodowli Roślin w Tulcach obejmuje: omłot jęczmienia ozimego, prasowanie słomy, uprawę ścierniska (brony mulczowe, talerzowe i kultywatory), orkę, siew (siewniki mechaniczne, pneumatyczne, punktowe, strip-till i do siewu bezpośredniego), pokaz ładowarek teleskopowych i przyczep (skorupowe, przeładunkowe, burtowe).

W odpowiedzi na wymagania polityki rolnej, w tym roku szczególną uwagę poświęcimy nowym maszynom do ultrapłytkiej uprawy ścierniska i siewu międzyplonów. W Nagradowicach zamierzamy też zaprezentować sprzęt do pielenia międzyrzędzi, zarówno w wersji zaczepianej za ciągnikiem, jak i autonomicznej.

Ze szczegółami prezentowanych maszyn zapoznać się będzie można w części wystawienniczej, gdzie czekać też będą firmy oferujące środki do produkcji.

Zapraszamy! Zapisy na zniwa.topagrar.plTen artykuł pochodzi z wydania 06/2023

czytaj więcej

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)