Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Zostań najlepszym wśród młodych mechaników!

Obrazek

Wystartowały zapisy do jubileuszowej 10. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2021. Eliminacje zaplanowano na czerwiec. Organizatorom Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników przyświeca hasło „Wiedza odporna na koronawirusa”.

Jan Beba24 maja 2021, 10:37

Pandemia koronawirusa sprawiła, że X Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników nie mogą przebiegać w tradycyjnej formie. Jednak ich organizatorzy nie składają broni, a wydarzenie będzie miało jeszcze większy rozmach niż w roku ubiegłym, kiedy po raz pierwszy przeniosło się do wirtualnej rzeczywistości.

Podczas tegorocznej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników – największego tego typu przedsięwzięcia w Polsce – ich uczestnicy będą rywalizować w sześciu kategoriach: Młody Mechanik,

  • Młody Mechanik Maszyn Rolniczych,
  • Elektromobilni,
  • Młody Lakiernik,
  • Mechanik Zawodowy,
  • Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych (po raz pierwszy).

Patronat top agrar Polska

Przypomnijmy że organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników są Międzynarodowe Targi Poznańskie, V8 Team oraz Fundacja Cooperatio, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

Partnerami Mistrzostw są: Filtron, Febi Bilstein, Chabin, Yanosik, Yanosik Warsztaty, LOCO, LCO, PACTT, Politechnika Rzeszowska, Wojskowa Akademia Techniczna oraz Uniwersytet Techniczno – Przyrodniczy w Bydgoszczy.

Kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych patronują: firma Kramp – właściciel sieci sklepów Grene, John Deere, Briggs&Stratton, a także miesięcznik top agrar Polska oraz magazyn profi.

Możesz już się zapisać

Niedawno wystartowały zapisy do tegorocznej edycji Mistrzostw Mechaników. Rejestracja uczestników odbywa się poprzez platformę Akademii Młodego Mechanika: https://akademiamlodegomechanika.pl/Identity/Account/Register Nie czekaj i zarejestruj się już teraz!

Eliminacje do X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się w czerwcu. W studiu Grupy MTP w Poznaniu spotka się online kilka tysięcy uczestników, którzy rozwiązując testy będą ubiegać się o udział w Mistrzostwach. Podobnie będzie podczas wrześniowych finałów. Tysiące widzów, finaliści, organizatorzy i partnerzy, a także zaproszeni goście spotkają się w jednym miejscu, połączeni w wirtualnym świecie. W zależności od rozwoju epidemii finały Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się online bądź w trybie hybrydowym.

Tegoroczna edycja Mistrzostw będzie wyjątkowa pod wieloma względami. Za pośrednictwem Akademii Młodego Mechanika (www.akademiamłodegomechanika.pl), dzięki szkoleniom i materiałom edukacyjnym dostarczanym przez partnerów, uczestnicy Mistrzostw otrzymają wskazówki jak przygotować się do finałów i na jakie obszary warto zwrócić uwagę. Już po finałach przez cały rok, będą mieli możliwość kształcenia się i zdobywania wiedzy. W tym roku zmienia się także formuła nagradzania zwycięzców. Nagrody rzeczowe będę tylko dodatkiem do praktycznych szkoleń i wydarzeń edukacyjnych, w których wezmą udział najlepsi z najlepszych. Szczegółowe informacje będą na bieżąco przekazywane na stronie mistrzostw.

Zapisy do Mistrzostw Mechaników na platformie: akademiamlodegomechanika.pl

Harmonogram:

  • koniec marca – rejestracja uczestników
  • początek kwietnia – pierwsza transmisja z Garażu Dudy
  • 18-19 czerwca – eliminacje online
  • wrzesień – finały online bądź w formie hybrydowej

Pierwsza transmisja z Garażu Dudy skierowana do uczestników Mistrzostw odbędzie się już w kwietniu. Wówczas organizatorzy wydarzenia, razem z ich ambasadorem Grzegorzem Dudą, wielokrotnym mistrzem w rajdach oraz gospodarzem programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo, przekażą wszystkie szczegóły dotyczące przebiegu X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)