Reklama zniknie za 11 sekund

Zwinne ładowarki od Kramera

Obrazek

Jeszcze do niedawna Kramer oferował tylko ładowarki kołowe. Teraz portfolio producenta wzbogaciło się o ładowarki teleskopowe.

Paweł Twardowski5 września 2016, 10:55

W ofercie znajdziemy dwa modele. Pierwszy z nich to maszyna przewidziana do mniejszych gospodarstw. Model KT 124 napędzany jest silnikiem o mocy 31 KM. Większy przedstawiciel serii KT 276 napędzany jest 4-cylindrowym silnikiem Kohler o mocy 75 KM.

Maszyna wyposażona jest w wysięgnik teleskopowy umożliwiający uniesienie ładunku o masie 2,6 tony na wysokość 6 m. Układ hydrauliczny zasilany jest pompą zębatą o wydatku 90 l/min. Taka wydajność sprawia, że operator może wykonywać jednocześnie kilka operacji. Do kontrolowania pracy wysięgnika służy wygodny dżojstik. Na głowni znajduje się także przycisk zmieniający kierunek jazdy. Kabina jest przestronna i zapewnia dobrą widoczność we wszystkich kierunkach. Wyprofilowana przednia szyba ułatwia obserwowanie unoszonego ładunku. Wnętrze jest klimatyzowane, dzięki czemu nawet długa praca w upalne dni nie jest męcząca.

Ładowarka charakteryzuje się niewielkimi gabarytami, co jest atutem jeśli w gospodarstwie są stare budynki inwentarskie. Jak deklaruje producent szerokość maszyny nie przekracza 2 m, a wysokość wynosi 198 cm.   ptPicture of the author
Autor Artykułu:Paweł Twardowski
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)