Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Zwinne ładowarki od Kramera

05.09.2016

Drukuj

Zwinne ładowarki od Kramera

Artykuł dostępny

W ofercie znajdziemy dwa modele. Pierwszy z nich to maszyna przewidziana do mniejszych gospodarstw. Model KT 124 napędzany jest silnikiem o mocy 31 KM. Większy przedstawiciel serii KT 276 napędzany jest 4-cylindrowym silnikiem Kohler o mocy 75 KM.

r e k l a m aMaszyna wyposażona jest w wysięgnik teleskopowy umożliwiający uniesienie ładunku o masie 2,6 tony na wysokość 6 m. Układ hydrauliczny zasilany jest pompą zębatą o wydatku 90 l/min. Taka wydajność sprawia, że operator może wykonywać jednocześnie kilka operacji. Do kontrolowania pracy wysięgnika służy wygodny dżojstik. Na głowni znajduje się także przycisk zmieniający kierunek jazdy. Kabina jest przestronna i zapewnia dobrą widoczność we wszystkich kierunkach. Wyprofilowana przednia szyba ułatwia obserwowanie unoszonego ładunku. Wnętrze jest klimatyzowane, dzięki czemu nawet długa praca w upalne dni nie jest męcząca.

Ładowarka charakteryzuje się niewielkimi gabarytami, co jest atutem jeśli w gospodarstwie są stare budynki inwentarskie. Jak deklaruje producent szerokość maszyny nie przekracza 2 m, a wysokość wynosi 198 cm.   pt

Polecany artykuł

Elektryczna ładowarka Kramer

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek świń: Fakty są bezlitosne

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii