Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Aktualności branżowe>

Agro Akademia zaprasza na konferencje

Obrazek

Agro Akademia BASF 2017 to już IV edycja wspólnego projektu, w ramach którego w partnerzy tego projektu organizują 14 konferencji zimowych (styczeń/luty 2017) i 11 warsztatów polowych w maju 2017.

dr Maria Walerowska3 stycznia 2017, 14:30

Tegoroczna edycja poświęcona jest między innymi rozpatrywaniu skutków i ewentualnych możliwości zapobiegania wymarznięciom, które obserwowaliśmy w poprzednich sezonach wegetacyjnych. Wiele uwagi poświęcone będzie ogromnej roli właściwego prowadzenia łanu – w tym uzyskaniu właściwej architektury łanu – oraz możliwości wykorzystania precyzyjnych metod i sprzętu do tego celu.

Ważnym zagadnieniem, a często niedocenianym w praktyce, jest także kwestia monitorowania pól – kiedy koniecznie musimy być na polu i w jaki sprzęt powinniśmy być wyposażeni? Na co zwracać uwagę i jak interpretować informacje uzyskane na polu. Te wszystkie tematy znajdą się w prezentacjach ekspertów reprezentujących partnerów projektu. Poza tym prezentacje nowości i technologii w zakresie środków ochrony roślin (BASF), nawozów dolistnych (ADOB), odmian nasiennych (LG) oraz maszyn i urządzeń rolniczych (John Deere). A na koniec wykład i dyskusja z ekspertami z redakcji „top agrar Polska”.

Agro Akademia BASF to przedsięwzięcie edukacyjne, bazujące na dobrej współpracy partnerów z różnych segmentów rynku rolniczego: Limagrain (nasiona), ADOB (nawozy dolistne), BASF (środki ochrony roślin) oraz John Deere (nowoczesne maszyny rolnicze). W roku 2017 do grona partnerów dołączył również miesięcznik „top agrar Polska” jako partner medialny i merytoryczny.

Konferencje zimowe w ramach Agro Akademii BASF rozpoczną się 10 stycznia (Tarnowo Podgórne) i zakończą się 1 lutego, a już 15 maja w Białej Prudnickiej rusza cykl warsztatów polowych.

Szczegółowy plan zimowych konferencji znajduje się na stronie: http://www.akademiabasf.pl

Fot. mwal

 

 

 1 z 2
Konferencje zimowe w ramach Agro Akademii BASF cieszą się dużym zainteresowaniem

Konferencje zimowe w ramach Agro Akademii BASF cieszą się dużym zainteresowaniem

2 z 2
Konferencje zimowe w ramach Agro Akademii BASF cieszą się dużym zainteresowaniem

Konferencje zimowe w ramach Agro Akademii BASF cieszą się dużym zainteresowaniem

Picture of the author
Autor Artykułu:dr Maria Walerowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)