Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Agro Akademia zaprasza na konferencje

03.01.2017

Drukuj

Agro Akademia zaprasza na konferencje

Artykuł dostępny

Tegoroczna edycja poświęcona jest między innymi rozpatrywaniu skutków i ewentualnych możliwości zapobiegania wymarznięciom, które obserwowaliśmy w poprzednich sezonach wegetacyjnych. Wiele uwagi poświęcone będzie ogromnej roli właściwego prowadzenia łanu – w tym uzyskaniu właściwej architektury łanu – oraz możliwości wykorzystania precyzyjnych metod i sprzętu do tego celu.

r e k l a m aWażnym zagadnieniem, a często niedocenianym w praktyce, jest także kwestia monitorowania pól – kiedy koniecznie musimy być na polu i w jaki sprzęt powinniśmy być wyposażeni? Na co zwracać uwagę i jak interpretować informacje uzyskane na polu. Te wszystkie tematy znajdą się w prezentacjach ekspertów reprezentujących partnerów projektu. Poza tym prezentacje nowości i technologii w zakresie środków ochrony roślin (BASF), nawozów dolistnych (ADOB), odmian nasiennych (LG) oraz maszyn i urządzeń rolniczych (John Deere). A na koniec wykład i dyskusja z ekspertami z redakcji „top agrar Polska”.

Agro Akademia BASF to przedsięwzięcie edukacyjne, bazujące na dobrej współpracy partnerów z różnych segmentów rynku rolniczego: Limagrain (nasiona), ADOB (nawozy dolistne), BASF (środki ochrony roślin) oraz John Deere (nowoczesne maszyny rolnicze). W roku 2017 do grona partnerów dołączył również miesięcznik „top agrar Polska” jako partner medialny i merytoryczny.

Konferencje zimowe w ramach Agro Akademii BASF rozpoczną się 10 stycznia (Tarnowo Podgórne) i zakończą się 1 lutego, a już 15 maja w Białej Prudnickiej rusza cykl warsztatów polowych.

Szczegółowy plan zimowych konferencji znajduje się na stronie: http://www.akademiabasf.pl

Fot. mwal

 

 

 

Read more in the premium version

article icon

Rzepak: w całym kraju poniżej 1500 zł/t

Order a premium version

Galeria zdjęć

Konferencje zimowe w ramach Agro Akademii BASF cieszą się dużym zainteresowaniem
Konferencje zimowe w ramach Agro Akademii BASF cieszą się dużym zainteresowaniem

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii