Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Agrochest rośnie w siłę

Obrazek

Dystrybutor środków do produkcji rolnej, firma Agrochest z Kostrzyna koło Poznania zorganizowała 20 stycznia spotkanie szkoleniowe dla rolników - swoich klientów.

Tomasz Czubiński21 stycznia 2015, 14:35

Agrochest jest w regionie jednym z najważniejszych dostawców pestycydów, nawozów i nasion. Firma wchodzi w skład grupy przedsiębiorstw z tej branży, które występują pod wspólną marką - Polskie Składy Rolne (wraz z Agro Siecią, Adler Agro i Agro Asem). Tomasz Rybarczyk - właściciel Agrochestu - powiedział, że Polskie Składy Rolne stanowią obecnie trzeci lub czwarty podmiot dystrybucyjny na Polskim rynku. Natomiast Joanna Cybulska-Augustyniak zauważyła ze w tej chwili co ósma transakcja przechodzi przez kasy Polskich Składów Rolnych. A co najważniejsze Agrochest jest firmą polską i podatki z jej działalności trafiają do Polski.

Swoim zasięgiem PSR obejmują obszar najintensywniejszego Polskiego rolnictwa - od woj. warmińsko-mazurskiego, przez Pomorze i Wielkopolskę aż po Śląsk i Opolszczyznę. Oferta Agrochestu dla rolników obejmuje zaopatrzenie w nasiona, środki ochrony roślin i nawozy. Wśród tych produktów są artykuły przygotowywane na wyłączność Polskich Składów Rolnych. tcz1 z 4
Tomasz Rybarczyk na otwarciu spotkania

Tomasz Rybarczyk na otwarciu spotkania

2 z 4
Uczestnicy szkolenia

Uczestnicy szkolenia

3 z 4
Uczestnicy szkolenia

Uczestnicy szkolenia

4 z 4
Wykład prof. Tadeusza Michalskiego

Wykład prof. Tadeusza Michalskiego

Picture of the author
Autor Artykułu:Tomasz Czubiński
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)