Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Aktualności branżowe>

Biodegradowalny papier – opakowanie na kompost

Obrazek

Holenderska firma NNZ, specjalizuje się m.in. w produkcji konfekcyjnych opakowań i pojemników dla wielu produktów rolnych, głównie warzyw i owoców. Dostarcza na rynek m.in. papier powlekany z okienkiem siatkowym oraz nową, tegoroczną wersję opakowania – papier biodegradowalny.

Janusz Biernacki14 września 2017, 07:00
Papier powlekany przeznaczony jest do wytwarzania opakowań dla produktów suchych i lekko wilgotnych, o wadze od 0,5 kg – 2,5 kg. Okienko siatkowe na stronie czołowej jest wykonane z siatki CLAF, materiału, który zapewnia wentylację produktu, a klientowi jego wizualną prezentację.

Papier biodegradowalny to kolejna, nowatorska (2017) oferta firmy przeznaczona do produkcji opakowań, także o pojemności od 0,5 do 2,5 kg. W ofercie wdrożeniowej służy głównie do pakowania produktów „Bio”, pochodzących z gospodarstw ekologicznych. Jego unikatową cechą jest właśnie biodegradowalność, można zatem po wykorzystaniu towaru wyrzucić opakowanie na kompost, gdzie ulegnie wraz z innymi resztkami organicznymi mineralizacji. Produkt jest więc w pełni przyjazny dla środowiska.
(bie)


Picture of the author
Autor Artykułu:Janusz Biernacki
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)