Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Aktualności branżowe>

Chcesz wiedzieć, jaka będzie pogoda wiosną 2023? Mamy niezawodną prognozę!

Obrazek

Co z tą pogodą? Wiosna zimą? Jakie temperatury czekają nas w kolejnych tygodniach i miesiącach? Jak postępować w nadchodzącym sezonie na polach? Na te pytania odpowie prof. Hansgeorg Schӧnberger, który jak zwykle na seminariach uprawowych przedstawi swoje prognozy i zalecenia.

Janusz BiernackiPaulina Janusz-Twardowska6 stycznia 2023, 19:47

Zima nie pokazała jeszcze ostatecznego oblicza, chociaż jej początek jest bardzo żywiołowy. W ostatnich latach również wiosna nie była łaskawa dla większości upraw. Susza, ochłodzenia blokujące dostępność składników pokarmowych i rozwój roślin, przygruntowe przymrozki, to jeszcze przed nami…Jak wspomóc uprawy w takie sytuacji? Już niebawem będziemy znać odpowiedź!

W tym roku, zgodnie już z naszą tradycją prof. Hansgeorg Schӧnberger, bazując na wieloletnich danych meteorologicznych, przygotował dla Polski prognozę pogody na kolejne miesiące tego roku. Ale to nie wszystko! Ma również dla poszczególnych regionów naszego kraju zalecenia agrotechniczne, dostosowane do przewidywań pogodowych. Wiedzę przekazaną przez specjalistę wprowadzisz na swoich polach już na przedwiośniu. Pamiętaj – udany start z uprawami polowymi, zarówno ozimymi, jak i jarymi, to ograniczenie nakładów i duże prawdopodobieństwo dobrych plonów, które przełożą się na Twoje wyniki ekonomiczne…

Gdzie będzie można usłyszeć prognozę prof. Schӧnbergera oraz przepis na postępowanie na polu? Oczywiściej na naszych seminariach uprawowych – pod Lublinem, Opolem i w Poznaniu.

To już ostatnia szansa. Zatem nie zwlekaj! Zapisz się na nasze Seminaria. www.seminaria.topagrar.pl.

Styczniowe seminaria uprawowe odbędą się już za kilka dni, tj. 10–13 stycznia 2023 r., w 3 lokalizacjach. Jako pierwsi porcję wiedzy i eksperckich zaleceń agrotechnicznych na nowy sezon wegetacyjny otrzymają rolnicy z południowego wschodu Polski. Przygotowane dla nich spotkanie odbędzie się bowiem 10 stycznia w miejscowości Wojciechów (woj. lubelskie). Następnego dnia, tj. 11.01 seminarium odbędzie się w Pruszkowie (woj. opolskie), a ostatnią lokalizacją są MTP w Poznaniu, gdzie przewidziano pakiety Standard 12.01 i Premium 13.01. 2023 r. oraz opcję uczestnictwa online.

Zapisy, szczegółowe informacje oraz program tego wydarzenia dostępne są na stronie internetowej www.seminaria.topagrar.pl.

 


Podczas naszych seminariów uprawowych poruszymy wiele zagadnień i problemów, które pogrupowaliśmy w kilka sesji tematycznych:


W tym roku proponujemy także spotkania w wersji online oraz specjalny pakiet 2-dniowego spotkania stacjonarnego w Poznaniu.

Partnerami tegorocznych seminariów uprawowych są firmy: BASF, Claas, Corteva, Innvigo oraz Agreena.

Szczegółowy program i zapisy znajdziesz na stronie 
seminaria.topagrar.pl


Fot. Envato Elements

 Picture of the author
Autor Artykułu:Janusz Biernacki
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)