Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Aktualności branżowe>

Imprezy rolnicze: tegoroczne DLG Feldtage przełożone

Obrazek

Koronawirus spowodował przełożenie wielu imprez masowych. Nie ominęło to także branży rolniczej. Dziś pojawił się oficjalny komunikat o przełożeniu jednej z największych plenerowych imprez rolniczych w Europie.

Jacek Daleszyński15 kwietnia 2020, 15:44
DLG Feldtage – impreza odbywająca się co 2 lata miała wystartować w tym roku 16 czerwca i potrwać 3 dni (na zdjęciu edycja sprzed dwóch lat). Tak się jednak nie stanie. Organizatorzy oświadczyli, że przekładają ją o rok, na 8–10 czerwca 2021 r. Bez zmian pozostaje natomiast lokalizacja – gospodarstwo Gut Brockhof pod Lippstadt.

– Ze względu na rozprzestrzeniającego się koronawirusa i podjęte w związku z nim środki zmusiły nas do przesunięcia w czasie imprezy. Decyzja została podjęta przez zarząd DLG wraz i uwzględnia interesy wystawców – pisze w oświadczeniu dr Reinhard Grandke z DLG. Dodał, że mimo wszelkich starań i ogromu pracy włożonego w organizację tego wielkiego przedsięwzięcia niemożliwe było utrzymanie pierwotnego terminu. Jednocześnie w oświadczeniu przeczytamy, że udało się zachować lokalizację imprezy na farmie Gut Brockhof w Nadrenii Północnej-Westfalii, która położona jest w bardzo atrakcyjnym rolniczo regionie.

jd, fot. Daleszyński


Picture of the author
Autor Artykułu:Jacek Daleszyński
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)