Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Intermag i INS łączą siły

Obrazek

Firma Intermag oraz Instytut Nowych Syntez Chemicznych (INS) w Puławach rozpoczęły współpracę w obszarze rozwoju i dystrybucji nawozów dolistnych Insol.

dr Maria Walerowska9 lutego 2016, 13:34

W tym celu została powołana spółka o nazwie Insol, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż tych nawozów. Przedsięwzięcie to ma być przykładem współpracy biznesu ze światem nauki, którego reprezentantem jest INS, posiadający jedno z najnowocześniejszych centrów badawczo-rozwojowych w Europie, dedykowanych nawozom. INS pozostanie zapleczem badawczo-rozwojowym dla nawozów dolistnych, a Intermag, który opracowuje i produkuje tego typu nawozy oraz biostymulatory wesprze spółkę Insol swoją rozbudowaną infrastrukturą produkcyjno-logistyczną, a także własnym zapleczem naukowo-badawczym. 

oprac. mwalPicture of the author
Autor Artykułu:dr Maria Walerowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)