Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.pl
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Aktualności branżowe>

Izydory 2021: Syngenta Polska Sp. z o.o. najlepsza w kategorii "Chemia rolnicza"

W Plebiscycie Izydory co roku najważniejszym celem jest wyłonienie firm, dla których rolnik oraz jego interesy stanowią najwyższą wartość, realizowaną w codziennych interakcjach charakteryzujących się dobrą współpracą.

Bartłomiej Czekała12 listopada 2021, 18:00
To prestiżowe wyróżnienie w branży AGRO dla firm, bo świadczy o tym, że rolnicy chwalą sobie współpracę z nimi i mogą je polecić do współpracy innym.

W kategorii Chemia rolnicza Izdydora 2021 zyskała firma Syngenta Polska Sp. z o.o. Statuetkę w imieniu firmy odebrała Dorota Mazurek.

- Dziękuję w imieniu swoim i firmy. Dla nas to oznacza ogromny kredyt zaufania od naszych klientów. Ja wierzę, że to, co robimy w Polsce i jak działamy na polskim rynku, bo jesteśmy - nie ma co tu ukrywać - firmą globalną, to jednak wszystkie działania, które tu prowadzimy są lokalne. I to jest bardzo przyjemne, że otrzymując taką nagrodę nie od jury, nie od ekspertów w branży, tylko od naszych klientów, no to jest niesamowita nobilitacja - mówi w rozmowie z dr Marią Walerowską Dorota Mazurek z firmy Syngenta.

Obejrzyj całą rozmowę!


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Ważne Tematy

Ważne Tematy