Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Aktualności branżowe>

Już niedługo wielkie święto agrotechniki

Obrazek

Wielkimi krokami zbliża się jedna z najważniejszych w Europie wystaw agrotechnicznych – Dni Pola organizowane przez Niemieckie Towarzystwo Rolnicze – DLG.

dr Maria Walerowska4 maja 2016, 08:26

Tym razem wystawa ta odbędzie się w miejscowości Gut Mariaburghausen pod Hassfurtem (Niemcy) i trwać będzie od 14. do 16. czerwca 2016 r. Zwiedzający będą mieli okazję na zetknąć się z nowoczesną uprawą roślin.

Dni Pola DLG to około 45 ha terenu wystawowego z polem doświadczalnym, kampusem, pokazami pracy maszyn i forami fachowymi. Ponad 300 wystawców zaprezentuje innowacje i trendy w zakresie rynku odmian, nawozów, środków ochrony roślin, technologii produkcji, usług oraz techniki rolniczej. Wystawa ta to nie tylko pokazy polowe, ale także arena dyskusji i wymiany poglądów miedzy praktykami, naukowcami i doradcami agrotechnicznymi. Nie zabraknie także oczywiście pokazów polowych. Zobaczyć będzie można w akcji nowoczesne rozsiewacze nawozów mineralnych czy opryskiwacze, a także najnowocześniejsze rozwiązania w rolnictwie precyzyjnym.

Nie zabraknie także stałego punktu tej imprezy, czyli europejskiego porównania technologii uprawy zbóż i rzepaku.   mwal1 z 2
Pokazy robotów w pracy

Pokazy robotów w pracy

2 z 2
Pokazy robotów w pracy

Pokazy robotów w pracy

Picture of the author
Autor Artykułu:dr Maria Walerowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)