Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Uprawa>Aktualności branżowe>

Konferencje Agrosimex 2022 – wiedza plonuje!

Obrazek

Firma Agrosimex zaplanowała na najbliższe tygodnie kilka ciekawych konferencji rolniczych. W poprzedniej edycji wzięło udział 8 tys. uczestników. Śledź harmonogram wydarzeń i weź udział w konferencjach!  

10 grudnia 2021, 12:20

- Od lat organizujemy dla Was cieszące się dużym zainteresowaniem spotkania branżowe, na których poruszamy tematy istotne dla producentów owoców, warzyw i płodów rolnych. W ubiegłym sezonie spotkania stacjonarne musieliśmy zastąpić wydarzeniami online – co spotkało się z Waszym ogromnym zainteresowaniem i odnotowaliśmy udział pond 8000 uczestników. Chcąc spełnić Wasze oczekiwania w przyszłym sezonie również nie zabraknie okazji do wysłuchania ciekawych wykładów, zadania pytań ekspertom z różnych dziedzin związanych z prowadzeniem upraw oraz zdobycia cennych nagród w konkursach podczas planowanych konferencji – zachęca firma Agrosimex.

Już w styczniu ruszają pierwsze konferencje online, które potrwają aż do maja. Firma dobierając tematykę wystąpień ekspertów kierowała się ubiegłorocznymi problemami pojawiającymi się na plantacjach, perspektywach rozwoju w produkcji gatunków rolnych oraz nowościami.

Podczas konferencji eksperci poruszą następujące zagadnienia:

- ochrona ziemniaków od początku sezonu

- makro i mikronawożenie w zależności od przeznaczenia plonu ziemniaków

- kondycjonowanie upraw po spoczynku zimowym

- ochrona przed chwastami buraka cukrowego i zimniaków

- alternatywne źródłami nawożenia azotem oraz poprawa efektywności nawożenia

- ocena plantacji pod kątem fitosanitarnym i wskazania zabiegów w fazie T1

- program ochrony buraków przed chwastami bez desmedifanu

To jednak nie koniec, bo tematów jest znacznie więcej. Zachęcamy do śledzenia harmonogramu spotkań na stronie konferencje.agrosimex.pl i zapisu na interesujące wydarzenia.

- Czekamy na Was z kolejną porcją praktycznej wiedzy eksperckiej i cennymi nagrodami do wygrania w konkursie! – zachęca firma Agrosimex.

 

HARMONOGRAM Konferencji Agrosimex 2022

Data

Nazwa konferencji

11.01.2022

KONFERENCJA ROLNICZA CZ I

18.01.2022

KONFERENCJA ZIEMNIACZANA CZ I

8.02.2022

KONFERENCJA ROLNICZA CZ II

22.02.2022

KONFERENCJA BURACZANA

17.05.2022

KONFERENCJA ZIEMNIACZANA CZ II

Szczegóły – godziny, tematy konferencji i informacje dotyczące dostępu – na www.konferencje.agrosimex.pl

 Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)