Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Aktualności branżowe>

O hodowli i nasionach w Luboniu

Obrazek

Chcesz wiedzieć, jak poprawić plonowanie roślin, żeby sprostać wymaganiom żywnościowym na świcie? Jaką przyszłość ma polska hodowla nasion? Weź udział w konferencji Polskiej Izby Nasiennej!

5 kwietnia 2018, 13:22
Wzrost plonowania i produktywności upraw wynika głównie z genetyki, a tym samym odmiany uprawnej. Dotychczas potencjał ten wykorzystywany jest w minimalnym stopniu. Przed tym problemem staje też polskie rolnictwo i nasiennictwo, dlatego Polska Izba Nasienna organizuje konferencję pt. Hodowla roślin jako podstawa wyżywienia rosnącej liczby ludności świata.

Spotkanie odbędzie się 11 kwietnia 2018 r. w Hotelu Poznańskim w Luboniu koło Poznania.
Program konferencji obejmuje m.in.:
  • perspektywy rozwoju rolnictwa na świecie i w Europie;
  • pozycję, przyszłość i zadania polskiej hodowli roślin i nasiennictwa, jako formy innowacyjności polskiego rolnictwa.

Prelegentami będą m.in. europoseł dr Czesław Siekierski, prof. Walenty Poczta z UP w Poznaniu, prof. Sławomir Podlaski z SGGW w Warszawie i Iwona Krych-Stec z firmy Bayer. W ramach konferencji odbędzie się także dyskusja panelowa nt. Jak zapewnić przyszłość hodowli roślin i nasiennictwa oraz zwiększyć ich potencjał w Polsce?

Szczegółowy program dostępny jest TUTAJ. Udział w konferencji jest płatny. Organizatorem jest Polska Izba Nasienna i tam można starać się o wejściówki.
Mamy dla Was jednak kilka darmowych zaproszeń na konferencję. Osoby chętne mogą zgłaszać się do poniedziałku włącznie pod numerem telefonu: 61 869 06 19.


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)