Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Aktualności branżowe>

O nowoczesnej agrotechnice w Sali Ziemi

Obrazek

Już 22 listopada producenci rolni z całej Polski spotkają się w Poznaniu na "Forum rolników i agrobiznesu". Dla prowadzących produkcję roślinną na specjalnie przygotowanym panelu poruszymy bieżące i najważniejsze problemy współczesnej agrotechniki. Nie może Was tam zabraknąć! Wstęp jest darmowy, wystarczy tylko zgłosić swój udział.

Jacek Daleszyński10 listopada 2016, 13:57

"Forum rolników i agrobiznesu" odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na sesji głównej dyskutować będziemy o przyszłości rynków rolnych oraz wyzwaniach dla polskiego rolnictwa. Rozpocznie się ona o godzinie 10.00 w Sali Ziemi. Po krótkiej przerwie, o godzinie 13.00 zapraszamy na spotkania tematyczne podzielone na 5 bloków. W ramach panelu "Uprawa" w gronie ekspertów i praktyków będziemy dyskutować na następujące tematy:

  • Gdzie tkwi potencjał poprawy efektywności uprawy w naszych warunkach klimatyczno-glebowych – dr Hansgeorg Schoenberger, NU Agrar,
  • Coraz większy problem z odpornością chwastów, chorób i szkodników wyzwaniem w strategii ochrony roślin – dr Zuzanna Sawinska, UP Poznań,
  • Nowe formulacje regulatorów wzrostu jako sposób uniezależnienia się od warunków pogodowych – Dariusz Sip, Syngenta,
  • Najnowsza genetyka i jej profesjonalne wdrażanie podstawą wzrostu efektywności produkcji roślinnej – dr Karol Marciniak, DANKO,
  • Nowoczesne systemy wspomagania decyzji – narzędzia do optymalizacji stosowania środków ochrony roślin – Dariusz Szymański, Bayer.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym Forum!

ZAPISY - KLIKNIJ TUTAJ

jdPicture of the author
Autor Artykułu:Jacek Daleszyński
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)