Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Aktualności branżowe>

Pogotowie polowe na Forum w Poznaniu. Późne odchwaszczanie pszenicy

Na organizowanym przez naszą redakcję Forum rolników i agrobiznesu w Poznaniu pojawiło się ponad 1000 osób. Sposród wszystkich uczestników ponad 400 osób uczestniczyło w panelu poświęconemu uprawie. Gorące dyskusje wzbudziła kwestia późnego odchwaszczania zbóż, a zwłaszcza późno wysiewanej pszenicy.

dr Maria Walerowska28 listopada 2016, 12:36

Nadmiar wilgoci i chłody sprawiły, że nie wszyscy zdążyli z odchwaszczaniem. Ocieplenie pogody spowodowało, że wielu rolników stoi przed dylematem – odchwaszczać teraz czy jednak wstrzymać się z tym?

W tym odcinku „Pogotowia polowego” podpowiadamy w jakich sytuacjach warto jeszcze taki zabieg wykonać, a kiedy lepiej odłożyć go na wiosnę. Pokazujemy także kilka ujęć z naszego Forum rolników i agrobiznesu.

Scenariusz i prowadzenie: dr Maria Walerowska.

Zdjęcia: Bartłomiej Czekała, Paweł Pszonka.

Montaż: Paweł Pszonka.

Fot. Daleszyński



Picture of the author
Autor Artykułu:dr Maria Walerowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)