Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Polska Izba Nasienna dysponuje wyszukiwarką dostawców nasion

17.04.2018

Drukuj

Polska Izba Nasienna dysponuje wyszukiwarką dostawców nasion

Artykuł dostępny

Jeśli więc rolnicy, ogrodnicy, warzywnicy poszukują kwalifikowanego materiału siewnego wybranego gatunku, mogą skorzystać z wyszukiwarki nasion Polskiej Izby Nasiennej. Aplikacja komputerowa pomoże znaleźć producentów branży nasiennej lub hodowców zrzeszonych w PIN i zlokalizowanych w wybranym województwie, którzy posiadają w swej ofercie materiał siewny poszukiwanego gatunku.

r e k l a m aWystarczy w tym celu na stronie internetowej www.pin.org.pl odszukać zakładki „wyszukiwarka – wyszukaj nasiona“, tam w pierwszym oknie są wyszczególnione województwa. Po wpisaniu wybranego z nich pojawia się zestaw hodowców. Jest ich zwykle kilka do kilkunastu. Kolejny krok to wpisanie w okno wyszukiwarki „grupy roślin“, która poprzez podświetlone gatunki zawęża grupę docelową dostawców. Kolejne okno funkcyjne to „szukaj rośliny“. Tu otworzą się ostateczni hodowcy lub dystrybutorzy z logo konkretnej firmy, a po kliknięciu nazwy firmy otworzy się ich strona internetowa, z adresem i telefonem kontaktowym.
Źródło: PIN
[bie]

Polecane dla Ciebie:

article icon

Zboża: początek roku z wzrostami cen

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii