Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Aktualności branżowe>

Seminaria uprawowe – oferta cennych porad agrotechnicznych

Obrazek

Zmiany klimatu, niuanse sezonu jesiennego i zimowego, jakie decyzje agrotechniczne podjąć na starcie wegetacji, to główne zagadnienia III sesji styczniowych seminariów uprawowych, pt. „Zalecenia dla ozimin, kukurydzy i buraka cukrowego na nowy sezon”. Partnerami tej sesji są firmy Claas i Innvigo.

Janusz Biernacki30 grudnia 2022, 08:45
Chcesz dowiedzieć się więcej, poznać szczegóły, uzyskać odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania? Dołącz do uczestników tego wydarzenia organizowanego przez redakcję „top agrar Polska”. Spotkania odbędą się 3 krajowych lokalizacjach:
  • 10.01.2023 r. w Wojciechowie (woj. lubelskie),
  • 11.01.2023 r. w Prószkowie (woj. opolskie),
  • 12–13.01.2023 r. w Poznaniu (woj. wielkopolskie).
Motywacją do udzielenia w III sesji tematycznej porad agrotechnicznych dla wybranych upraw polowych są skutki zmian klimatu, jesiennej presji infekcji chorobowych, czy specyficzne warunki pogodowe, które towarzyszą każdemu sezonowi uprawowemu (patrz zdjęcia). Te elementy produkcji polowej wymagają zdobycia precyzyjnych zaleceń polowych w zakresie m.in. ochrony zbóż ozimych, rzepaku ozimego, kukurydzy, czy buraka cukrowego.
Musisz je poznać. Napewno warto.
Zapraszamy.

Prelegentami poszczególnych wykładów są eksperci zagraniczni i krajowi,
w tym wykładowca z uczelni rolniczej w Poznaniu oraz profesjonalni doradcy z firm branżowych. Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych pakietów uczestnictwa, także w wersji online i zapisy na Seminaria Uprawowe na str. internetowej: www.seminaria.topagrar.pl. Więcej o tym wydarzeniu oraz jego szczegółowy program znajdziesz także w nowym wydaniu naszego miesięcznika 1/2023.

[bie]



Picture of the author
Autor Artykułu:Janusz Biernacki
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)