Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Aktualności branżowe>

Seminaria uprawowe startują już dziś! Ostatni moment aby się zapisać!

Początek roku to wiele niepewności i czas dynamicznych zmian na rynkach surowców rolnych a także środków do produkcji. Największym zmartwieniem rolników są obecne ceny nawozów. A tymczasem za kilka tygodni będzie trzeba ruszyć z nawozami w pole. Jak nimi oszczędnie i rozsądnie gospodarować bez uszczerbku plonów dyskutować będziemy na naszych seminariach uprawowych, które startują już 13 stycznia! To ostatni moment na zgłoszenie swojego udziału!

Karol Bujoczek11 stycznia 2022, 16:56
Nasze seminaria uprawowe to już tradycja. Każdy kto choć raz brał w nich udział wie, że bogata oferta naszych spotkań to potężna dawka wiedzy agrotechnicznej. W tym roku ta wiedza ma swoją wyjątkową wartość, bo przy obecnych zawirowaniach na rynkach rolnych każda zaoszczędzona złotówka ma znaczenie.

Jaką przyjąć strategię na wiosnę?


Czas szybko biegnie. Już za kilka tygodni wiosna ruszy na dobre i trzeba będzie ruszyć w pole. Zaproszeni przez nas znamienici eksperci w osobach prof. Hansgeorga Schönbergera oraz prof. Jarosława Potarzyckiego doradzą Wam, jaką przyjąć strategię. I to nie tylko z uwagi na potrzebę innego podejścia do nawożenia roślin. Sam start roślin tej wiosny też będzie inny, ponieważ mamy inny przebieg jesieni i zimy niż w poprzednich latach.

Obecność obowiązkowa


Nasze seminaria startują już 13 stycznia, a więc za dwa dni! W pierwszej kolejności zapraszamy Was do Zakrzowa na Opolszczyźnie, a następnie 14 stycznia do Poznania, a także do uczestnictwa online. Dołożymy wszelkich starań, by spotkać się bezpiecznie i byście mogli maksymalnie skorzystać z wiedzy i doświadczeń naszych ekspertów.

To już ostatni moment na zgłoszenie swojego udziału! 
Zapisy oraz szczegółowy program znajdziecie na www.seminaria.topagrar.pl
Liczymy na Waszą obecność! Do zobaczenia na miejscu lub online!
Picture of the author
Autor Artykułu:Karol Bujoczek
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)