Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Sesja IOR-u tuż tuż

11.02.2019

Drukuj

Sesja IOR-u tuż tuż

Artykuł dostępny

Tym razem branża ochrony roślin spotka się w Poznaniu w hotelu Novotel (pl. Andersa 1). Hasłem przewodnim spotkania będą Nowoczesne rozwiązania w ochronie roślin. Program spotkania, jak co roku, jest obszerny i obejmuje wiele zagadnień dotyczących ochrony roślin. We wtorek 12 lutego o godz. 16.00 w sali London sesję rozpocznie Forum Młodych Naukowców. W tym samym czasie w sali Barcelona odbędzie się także Forum Nauka- Praktyce. Dyskusja ma dotyczyć m.in. wyzwań regulacyjnych UE dla dostępności środków ochrony roślin w Polsce oraz problematyki w integrowanej ochronie i produkcji kukurydzy.

r e k l a m aOficjalne otwarcie 59. Sesji Naukowej IOR–PIB odbędzie się 13 lutego o godz. 10.00 w sali Berlin. Podczas tej uroczystości ma zjawić się sam Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Jan Krzysztof Ardanowski oraz dyrektor IO –PIB Poznań – prof. Marek Mrówczyński. W dalszej części odbędą się wykłady tematyczne oraz dyskusje. W godz. 14.30–16.15 organizatorzy zaplanowali, w sali Barcelona, serię wykładów i dyskusji na temat bezpieczeństwa żywności i środowiska. Od 16.45 do 18.30 będzie miała miejsce dyskusja o zwalczaniu chwastów. Natomiast od 18.30 do 19.00 odbędzie się sesja posterowa.

W czwartek od godz. 9.00 do 9.30 odbędzie się ciąg dalszy sesji posterowej oraz wykłady tematyczne w sali Barcelona i Amsterdam. Na około godz. 13.00 w sali Amsterdam przewidziane jest podsumowanie i zakończenie 59. Sesji Naukowej IOR oraz wręczenie wyróżnień i nagród autorom najlepszych posterów.

Polecany artykuł

Rynek zbóż: stawki na krajowym rynku w dółWięcej informacji na stronie www.ior.poznan.pl
kk

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek zbóż: stawki na krajowym rynku w dół

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii