Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Aktualności branżowe>

Sezon wystaw powstaje jak feniks z popiołów

Obrazek
Czerwiec od wielu lat był miesiącem wystaw polowych, prezentacji i spotkań z rolnikami pod chmurką. W ubiegłym roku imprezy tego typu także miały miejsce, jednak była to skala niewspółmiernie mniejsza od lat poprzednich. W tym roku jest szansa na powrót do normalności.
Tomasz Czubiński26 maja 2021, 09:25

Z tego artykułu dowiesz się:

Gdzie przeczytasz o organizowanych Dniach Pola w roku 2021
Duża już część firm oraz ODR-ów przymierza się do organizacji w tym roku spotkań polowych. Część z firm organizuje je w trybie indywidualnych zaproszeń. Spotkania grupowe także są ograniczone do liczby, jaka będzie dopuszczalna w terminie organizacji. Część z instytucji stawia na spotkania online lub hybrydowe. Jednakże widać, że liczba dni pola w tym roku jest zdecydowanie wyższa, niż w latach ubiegłych.

W czerwcowym wydaniu "top agrar Polska" od str. 68 pokazujemy miejsca i terminy spotkań o charakterze otwartym lub wymagających prostej rejestracji u organizatora. Zapraszamy na pola.

tcz


Picture of the author
Autor Artykułu:Tomasz Czubiński
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)