Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Aktualności branżowe>

Szepietowo zaprasza na wystawę!

Obrazek

Wystawa Zwierząt Hodowlanych organizowana przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, cieszy się renomą i przyciąga wielu zwiedzających. W tym roku organizatorzy zapraszają na XXVII Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym oraz VIII Ogólnopolską Wystawę Królików Rasowych od 4 do 5 września.

dr Maria Walerowska26 sierpnia 2021, 11:59

Podlaski Ośrodek Doradztwa w Szepietowie będzie gościł rolników, a także krajowych i zagranicznych przedstawicieli agrobiznesu. Szepietowska Agroarena zapełni się najpiękniejszymi okazami zwierząt hodowlanych, a na terenach wystawowych zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, sprzęt i środki do produkcji rolniczej. Nie zabraknie także okazji do zapoznania się z lokalnymi wytwórcami rękodzieła.

Wystawie Zwierząt Hodowlanych towarzyszą Dni z Doradztwem Rolniczym. Wydarzenie daje szanse do wielu spotkań z rolnikami, doradcami, wystawcami, przedsiębiorcami i przedstawicielami świata nauki.
Patronem medialnym wydarzenia jest miesięcznik topagrar Polska oraz portal topagrar.pl.Picture of the author
Autor Artykułu:dr Maria Walerowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)