Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Aktualności branżowe>

Chemirol najlepszym polskim dystrybutorem rolnym w 2022 roku w rankingu tygodnika Wprost

Obrazek

Tytułem „Najlepszego Polskiego Dystrybutora 2022” uhonorował tygodnik „Wprost” Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „Chemirol”, znanego w branży rolnej dostawcy m. in. środków ochrony roślin, materiału siewnego czy nawozów.

Karol Pomeranek20 grudnia 2022, 10:33
PUH „Chemirol” z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży rolnej jest dobrze znane Czytelnikom naszego portalu. Doradcy tej inwestującej w rozwój technologii upraw i innowacyjne rozwiązania z nowego segmentu mikrobiologii, każdego dnia docierają do rolników w całej Polsce. Jego działalność docenił właśnie tygodnik „Wprost” przyznając nagrodę „Najlepszy Polski Dystrybutor”.

Laureaci na gali tygodnika "Wprost"
Laureaci na gali tygodnika "Wprost"

„Chemirol” współpracuje z blisko pół tysiącem kooperantów

Okolicznościowa statuetkę odebrał podczas gali w Warszawie Hubert Kamola, dyrektor działu nawozów. 

– Spółka „Chemirol” powstała z pasji do rolnictwa – mówił reprezentant spółki. – Tworzy ją polski kapitał, zatrudnia ponad tysiąc osób, współpracuje z blisko pół tysiącem kooperantów, jest wymiernym płatnikiem podatków w regionie, a przez charakter ogólnopolski wpływa kompleksowo na rozwój rolnictwa w kraju. Firma stawia sobie za cel zadowolenie klientów i długoterminową współpracę z nimi. Ważne jest dla nas z jednej strony, aby oferować optymalne portfolio produktów i utrzymywać wysoki poziom usług, a z drugiej – dbanie o ciągły rozwój umiejętności właściwej diagnozy i doradztwa w zakresie tego, w jaki sposób podnosić efektywność produkcji rolnej w warunkach zmian w klimacie i dynamiki na rynkach skupu.

W portfolio „Chemirolu” nowoczesne technologie nawożenia dolistnego

Nagrodzone przedsiębiorstwo z Mogilna, będące filarem Grupy „Chemirol”, w swoim portfolio – jak przekonuje Barbara Czajka, menedżer ds. komunikacji PUH „Chemirol” – posiada zarówno sprawdzone rozwiązania z zakresu ochrony roślin, jak i nowoczesne technologie nawożenia dolistnego i biostymulacji, szeroką paletę odmian zbóż, rzepaku i kukurydzy, a także pełną ofertę nawozów wapniowych i mineralnych. 

– Firma inwestuje w rozwiązania innowacyjne, które powstają na bazie wiedzy i doświadczeń własnych zespołów badawczych – dodaje.
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „Chemirol” sp. z o.o. powstało w roku 1990 w Mogilnie. Przeszło długą drogę od lokalnej hurtowni środków ochrony roślin po lidera w kompleksowej obsłudze rolnictwa i specjalistę w zakresie doradztwa w ochronie upraw. Firma konsekwentnie rozbudowuje portfolio produktów sektorze środków ochrony roślin, które obejmuje już 20 marek, dzięki czemu zwiększa się udział w rynku rozwiązań konkurencyjnych cenowo, a ponadto ofertę uzupełnia szeroka gama komplementarnych biostymulatorów i nawozów dolistnych. PUH „Chemirol” sp. z o.o. oferuje sprawdzone, bezpieczne i kompleksowe rozwiązania w obsłudze nowoczesnego rolnictwa, dba o fachowość doradztwa, wdrażając nowe produkty w poszanowaniu dla tradycji i etosu branży. 

Przypomnijmy, przedstawiciel firmy"Chemirol" wziął udział w niedawnym VII Forum Rolników i Agrobiznesu w Poznaniu. Dr Marek Reich wygłosił wykład „BlueN Niebieska Rewolucja – jako alternatywne źródło azotu”.

źródło: informacja prasowa
fot.: Piotr Woźniakiewicz


Picture of the author
Autor Artykułu:Karol Pomeranek
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)