Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

AgriPlus wspiera zrównoważony rozwój

Obrazek

Z okazji Światowego Dnia Wody firma AgriPlus przeprowadza badanie wody w jeziorach. W tym roku akcja odbywa się w trzech lokalizacjach przy udziale dzieci ze szkół podstawowych oraz liceum.

Paulina Janusz-Twardowska29 września 2021, 10:37

Firma AgriPlus zaplanowała trzy akcje terenowe w ramach prowadzonej polityki zrównoważonego rozwoju. Wydarzenia te wpisują się w założenia 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ stanowiących podstawę nowej Agendy 2030.

- Swoimi działaniami zamierzamy zachęcić młodzież w wieku szkolnym do dbałości i odpowiedzialności za naszą planetę. Z okazji Światowego Dnia Monitoringu Wody i Dnia Sprzątania Świata co roku (wyłączając okres objęty pandemią) organizujemy dedykowane imprezy, których głównym założeniem jest edukacja poprzez działanie. W ten sposób nasza aktywność na tym polu wspiera realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ m.in. nr 4 „Dobra Jakość Edukacji”, nr 6 „Czysta woda i warunki sanitarne” – mówi o akcji Agnieszka Bełza-Jelonek, specjalistka ds. marketingu i PR

W roku bieżącym spotkania AgriPlus odbywają się w trzech lokalizacjach – w województwie zachodnio-pomorskim, kujawsko-pomorskim oraz warmińsko-mazurskim.
W działania zaangażowały się 3 Szkoły Podstawowe oraz 1 Liceum Ogólnokształcące. Relacje z tych imprez będą dostępne na naszej stronie internetowej.

Światowy Dzień Monitoringu Wody to akcja mająca na celu budowanie świadomości i zaangażowania w sprawy ochrony światowych zbiorników wodnych, my realizujemy ją poprzez badanie wody z okolicznych jezior. World Cleanup Day to z kolei światowe wydarzenie, którego celem jest ograniczenie, a w dalszej perspektywie – likwidacja, problemu śmieci zalegających w nieprzeznaczonych do tego miejscach np. lasach, zbiornikach wodnych.Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)