Agritechnica 2017: Giganty gotowe do pracy w polu

Agritechnica 2017: Giganty gotowe do pracy w polu

Limitowana seria czarnych ciągników Deutz-Fahr w wersji Warrior w wielu regionach Europy nie jest już rzadkością. Producent zadbał więc o to, aby było ich jeszcze więcej.

r e k l a m a

Nietypowe dla ciągników rolniczych wzornictwo, czarna karoseria uzupełniona wykończeniami ze stali nierdzewnej i wysokiej jakości wykończenia to luksusowe wyposażenie limitowanych ciągników Deutz-Fahr Warrior. W tym roku na targach Agritechnica producent prezentuje kolejne modele z „perłowo czarnej” serii 9340 TTV Warrior oraz 7250 TTV Warrior o mocy odpowiednio 336 KM i 246 KM.

SDF wyposażył wspomniane modele w silniki Deutz spełniające normę emisji spalin Stage IV, bezstopniową przekładnię TTV. W limitowanej serii nie zabrakło amortyzowanej przedniej osi, która poprawia komfort jazdy po drogach publicznych. Kolejną charakterystyczną dla Warriora cechą jest zastosowanie oświetlenie LED, komfortowy fotel traktorzysty, automatyczna klimatyzacja czy panel obsługi TUZ i WOM na tylnym błotniku.

Fani tradycyjnego koloru marki Deutz-Fahr mogą zamówić limitowaną wersję wyposażenia opatrzoną zieloną karoserią. 

Fot. Józefowicz
Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii