Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Agrochemiczne spółki japońskiego koncernu pod wspólnym szyldem

Obrazek

"Rozwijajmy to, co wspiera produkcję rolną" – pod takim hasłem rozwijają globalną tożsamość marki zależne od japońskiego koncernu Sumitono Corporation agrochemiczne spółki jak Summit Agro, Sumi Agro i Sumisho Agro.

Karol Pomeranek22 września 2022, 13:23

Jak podaje biuro prasowe, koncern Sumitomo Corporation dla należących do niego spółek rolniczych: Summit Agro, Sumi Agro, Sumisho Agro – specjalizujących się w szczególności w rozwoju i sprzedaży zaawansowanych środków ochrony roślin, nawozów i nasion, wprowadza nową identyfikację

– W ramach ujednolicenia wszystkie spółki grupy wprowadzają nowe spójne logo, identyfikację wizualną oraz wspólną misję i wizję firmy – czytamy w komunikacie.

"Rolnictwo jest jednym z podstawowych elementów wpływających na życie ludzi"

– Wierzymy, że rolnictwo jest jednym z podstawowych elementów wpływających na życie ludzi i staramy się przyczyniać do poprawiania jakości produkcji rolnej. Zmiana i ujednolicenie wizerunku marki ma na celu dalsze umacnianie naszej pozycji rynkowej, pozwoli nam komunikować się w jednolity sposób z naszymi pracownikami, partnerami biznesowymi a przede wszystkim z naszymi klientami czyli rolnikami z całego świata – tłumaczy Takashi Tanaka, dyrektor generalny działu rolnictwa Sumitomo Corporation.

Koncern ma 37 oddziałów na całym świecie

Sumitomo Corporation istnieje na rynku już od ponad 40 lat, co przełożyło się na 37 oddziałów na całym świecie. Cztery główne lokalizacje spółek grupy to:

  • Summit Agro International w Azji
  • Sumi Agro Europe w Europie
  • Summit Agro South America w Ameryce Południowej
  • Summit Agro USA / Summit Agro Mexico w Północnej i Środkowej Ameryce

źródło: inf. prasowaPicture of the author
Autor Artykułu:Karol Pomeranek
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)