Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Agrocon 2023 – kogo zobaczymy podczas kolejnej edycji agro marketingu?

Obrazek

To jedyne takie wydarzenie w Polsce, które odbędzie się już 5 października – Agrocon, czyli konferencja dla agro marketingu. Kto wystąpi podczas wydarzenia?

Patrycja Bernat13 września 2023, 14:01

To już druga edycja Agrocon 2023 w tym roku!

– To, że spotykamy się po kilku miesiącach, a nie po roku, to zasługa uczestników naszej konferencji. To oni naciskali, abyśmy zorganizowali się ponownie na jesieni. I to, niemałe, wyzwanie zostało zaakceptowane – mówi Magdalena Urbaniak, organizatorka wydarzenia, założycielka agencji MaxTractor. – Pierwsza edycja była wielkim sukcesem nie tylko pod kątem frekwencji, ale również poziomy wystąpień. Networking zadziałał świetnie. Dla nas oznacza to podniesienie poprzeczki, większe oczekiwania, które mamy zamiar spełnić – uzupełnia Urbaniak.

Co nasz czego podczas drugiej edycji Agrocon 2023?

Podczas nadchodzącej edycji czekają na nas ponownie wartościowe wystąpienia, na scenie zobaczymy takie osoby jak:
  • Monika Leksowska - KRAMP,
  • Joanna Gałazka - PSOR,
  • Katarzyna Chęć - Wanicki Agro,
  • Michał Nowacki, znany jako Rolnik NieProfesjonalny.Nowością podczas drugiej edycji będą panele dyskusyjne .
- Bardzo uważnie wsłuchujemy się w to, czego potrzebują marketerzy w branży agro. Dlatego ta edycja wzbogacona jest o warsztaty ze strategii agromarketingowej oraz foto & wideo. Te ostatnie prowadzone są z naszym partnerem technologicznym, firmą Canon. Na nie już teraz niestety nie zaproszę, wyprzedały się już w sierpniu. Na szczęście w trakcie konferencji będzie możliwość przyjrzeć się sprzętowi tej znanej i lubianej marki aparatów, kamer i obiektywów – dodaje Magda Urbaniak.
Pełna agenda wydarzenia znajduje się pod tym adresem: https://bit.ly/AGROCON2023

Bilety ze zniżką na Agrocon dla czytelników top agrar Polska!

Redakcja top agrar Polska objęła Patronatem Medialnym konferencję AGROCON. Czytelnicy magazynu mogą zakupić bilety zniżką 20% na hasło topagrar20.
Picture of the author
Autor Artykułu:Patrycja Bernat
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)