Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

ARiMR otwiera swoje oddziały!

Od 18 maja rolnicy będą mogli załatwić sprawy związane z rejestracją zwierząt, wnioskami inwestycyjnymi, czy też sprawy dotyczące działań premiowych w oddziałach ARiMR.

Dominika Mulak14 maja 2020, 11:32
Przyszedł czas odmrażania gospodarki, więc i Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa postanowiła od 18 maja sukcesywnie otwierać swoje placówki dla rolników.

– Chcemy, by jak najszybciej nasze placówki były znów otwarte dla rolników. Chcemy, żeby było to wprowadzone w sposób maksymalnie bezpieczny zarówno dla pracowników Agencji, jak również dla naszych beneficjentów – mówi Tomasz Nowakowski, Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Jak dalej wyjaśnia Prezes ARiMR, najpierw chcą umożliwić rolnikom załatwienie spraw paszportowych i zgłoszeń zwierzęcych, bo docierały informacje ,że to sprawiało rolnikom, w związku z obostrzeniami wywołanymi epidemią, największe trudności. Zatem już od najbliższego poniedziałku w standardowym trybie działać zaczną także Biura Wsparcia Inwestycyjnego i Biura Działań Premiowych w oddziałach regionalnych. Sprawy będzie można załatwić stosując się do obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Kolejnym etapem odmrażania będzie możliwość uzyskania pomocy technicznej w biurach powiatowych przy wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie i obszarowe.

Ze względu na znaczący wzrost zachorowań na koronawirusa w woj. śląskim nie wiadomo jeszcze kiedy tamtejsze biura powiatowe zostaną otwarte.

O wszelkich zmianach ARiMR będzie informowała na bieżąco.

Źródło: ARiMR


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)