Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

ARiMR podała listę beneficjentów – przetwarzanie produktów rolnych, obrót lub rozwój

Obrazek
Składałeś wniosek o przyznanie pomocy w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój" objętego PROW 2014-2020? Zobacz, który jesteś na liście! 
Dorota Kolasińska25 marca 2021, 14:50
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w terminie od 26 października do 24 grudnia 2020 r. przeprowadziła nabór wniosków w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój" objętego PROW 2014-2020. O wsparcie ubiegali się rolnicy, domownicy bądź małżonkowie rolników. 

ARiMR podała listy beneficjentów, których wnioski się zakwalifikowały do wsparcia i miały potrzebną liczbę punktów. 

Informacja o kolejności przysługiwania pomocy w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój"  w województwie mazowieckim jest TUTAJ

Informacja o kolejności przysługiwania pomocy w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój"  w pozostałych województwach jest TUTAJ

W ramach naboru złożono 477 wniosków o przyznanie pomocy na kwotę w wysokości około 120 mln zł. Agencja zaznacza, że na liście znalazły się tylko te wnioski, którym przyznano 4 i więcej punktów. Pomoc na realizację operacji będzie mogła być przyznana pod warunkiem pozytywnej weryfikacji wniosku oraz dostępności środków zależnej od kursu euro.

Źródło: ARiMR


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)