Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Autobus wiozący rolników na dożynki wpadł do rowu

Obrazek

Dzisiaj w nocy koło godziny 3:00 doszło do groźnego wypadku autobusu niedaleko miejscowości Jędrzejów. Autobus przewożący rolników oraz ich rodziny wpadł do rowu i przewrócił się. 15 osób trafiło do szpitala.

Aleksandra Galus3 września 2017, 11:12
Na drodze krajowej nr 78. (w pobliżu miejscowości Jędrzejów w województwie świętokrzyskim) podczas deszczowej pogody doszło do groźnego wypadku - autokar, którym kierował 45-letni kierowca z niewyjaśnionych na razie przyczyn wpadł do rowu. Autobusem podróżowały 33 osoby, w tym dwoje dzieci i przynajmniej jedna starsza osoba – głównie rolnicy z okolic miejscowości Niska na Podkarpaciu, jadący do Częstochowy na dożynki.

Na miejscu wypadku natychmiastowej pomocy udzielili strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Jędrzejowie oraz policja. Poszkodowali otrzymali pomoc medyczną. 19 osób zostało przewiezionych do komendy straży pożarnej, gdzie otrzymali dalszą pomoc, posiłek oraz ciepłe napoje. Natomiast 15 osób trafiło do szpitali na kontrolę, przy czym 3 osoby nadal przebywają w szpitalu w Czarnowie oraz w Czerwonej Górze.

Na szczęście w wypadku nie było ofiar śmiertelnych. Przez pewien czas po zdarzeniu droga na tym odcinku była nieprzejezdna. 29 osób podróżujących feralnym autobusem pojechało autokarem zastępczym z powrotem do miejscowości Niska.   ag

Fot. PolicjaCZYTAJ TAKŻE: Kombajnista wracając z pola sam się wpakował w kłopoty

23-letni motocyklista wjechał w nieoświetlony rozrzutnik1 z 3
Wypadek autobusu wiozącego rolników.

Wypadek autobusu wiozącego rolników.

2 z 3
Wypadek autobusu wiozącego rolników.

Wypadek autobusu wiozącego rolników.

3 z 3
Wypadek autobusu wiozącego rolników.

Wypadek autobusu wiozącego rolników.

Picture of the author
Autor Artykułu:Aleksandra Galus
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)