Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

BASF PROCAM Cup 2023 – Kto trafił do finału?

Obrazek

Ostatni turniej eliminacyjny tegorocznej edycji BASF PROCAM Cup, odbył się w Środzie Śląskiej. Podczas tych rozgrywek drużyny walczyły o miejsce w wielkim finale. Kogo zobaczymy w ostatecznej rozgrywce?

Patrycja Bernat4 czerwca 2023, 10:30
W każdym turnieju brało udział aż osiem drużyn i każda z nich do ostatniej chwili walczyła o miejsce w finale. Łącznie odbyły się cztery Turnieje Regionalne (Tuchola, Gorzyce, Kamień Pomorski oraz Środa Śląska). Do Wielkiego Finału, który odbędzie się już 18 czerwca w Kołobrzegu, zakwalifikowało się 8 drużyn, po dwie z każdego regionu.

Kto zagra w wielkim finale?

Zwycięskie drużyny, które zmierzą się podczas finału w Kołobrzegu to:
  • turniej w Środzie Śląskiej (Dolnośląskie) – zakwalifikowane zespoły: UKS Hattrick Głuchołazy oraz Polonia Środa Śląska,
  • turniej w Kamieniu Pomorskim (Zachodniopomorskie) – zakwalifikowane zespoły: OKS R-Football Goleniów oraz Sława Sławno,
  • turniej w Gorzycach (Podkarpackie) – zakwalifikowane zespoły: Team Przecław oraz Akademia Footbolisty Głusk,
  • turniej w Tucholi (Kujawsko -Pomorskie) – zakwalifikowane zespoły: Santana Wielki Klincz oraz Jantar Ustka.
Jak przypominają organizatorzy, do tegorocznej edycji turnieju zgłosiło się 77 drużyn z całej Polski, impreza jest bezpłatna, a drużyny, które się zakwalifikują, otrzymają od organizatorów na własność profesjonalny sprzęt sportowy marki JOMA.

Zwycięska drużyna finału BASF PROCAM Cup 2023, otrzyma zaproszenie dla całego zespołu i ich opiekunów i trenerów na mecz z udziałem Reprezentacji Polski!
Picture of the author
Autor Artykułu:Patrycja Bernat
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)