Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Będzie Agro Show 2021 w Bednarach!

Mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość. W tym roku odbędzie się Agro Show w Bednarach! Wystawę będzie można odwiedzić w dniach 24-26 września.

Kamila Szałaj2 czerwca 2021, 16:50
W tym roku rolnicy znów będą mogli wziąć udział w największej plenerowej wystawie rolniczej w Europie. Po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa, we wrześniu odbędzie się kolejna edycja AgroShow w Bednarach k. Poznania. 

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych podjęła taką decyzję po tym, jak minister zdrowia poinformował, że od 6 czerwca powraca możliwość organizowania targów, wystaw, kongresów i konferencji z zachowaniem limitu 1 os na 15 m2.

- Oznacza to, że wreszcie możemy w pełni rozpocząć przygotowania do wystawy AGRO SHOW - wyjaśnia PIGMiUR. 

Jak poinformowała nas Karolina Matuszewska, rzecznik prasowy Agro Show, szczegóły są jeszcze omawiane, ale formularze zgłoszeniowe na wystawę będą dostępne już w przyszłym tygodniu, prawdopodobnie od poniedziałku.  

- Na tę chwilę targi organizujemy jak co roku. Wygląda na to, że przy tak dużej powierzchni targów, jaką dysponujemy, spokojnie będziemy mogli gościć, jak co roku, 150 tys. osób. Już dziś serdecznie zapraszamy w dniach 24-26 września - wyjaśniła nam Karolina Matuszewska.

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. Każdego roku na wystawie prezentuje się ok. 800 firm w szeroko pojętej branży rolniczej, z czego 120 to firmy zagraniczne.


Kamila Szałaj


Picture of the author
Autor Artykułu:Kamila Szałaj
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)