Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Bezpłatne rolnicze dzwonki na telefon od top agrar Polska!

Jeśli chcesz otrzymać pakiet bezpłatnych dzwonków rolniczych na telefon – dźwięk dzwonka, smsa, powiadomień systemowych, wypełnij formularz, a otrzymasz wszystkie!
Dorota Kolasińska19 lipca 2021, 14:29

Przygotowaliśmy dla Was specjalny, unikalny pakiet dźwięków na telefon komórkowy: przychodzącego połączenia telefonicznego, powiadomienie o nowej wiadomości SMS i dźwięk alertu do wykorzystania np. w powiadomieniach z elektronicznego kalendarza czy powiadomieniach systemowych. Przygotowane przez naszą redakcję dzwonki są bezpłatne. Wystarczy, że wypełnisz formularz, a otrzymasz od nas maila z linkiem do pobrania tych dzwonków.

Pakiet stanowią 4 dzwonki:

1. Chłop potęgą jest i basta,

2. Esemeees,

3. Kokokokodak

4. Chrum chrum,

Zachęcam do wypełniania, pobierania i korzystania z naszych dzwonków! Część z nich prezentujemy w filmie poniżej. 

Formularz możesz wypełnić TUTAJ. Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)