Wielkopolska. Cinquecento staranowało traktor!

Wielkopolska. Cinquecento staranowało traktor!

Kierujacy cinquecento został przewieziony do szpitala po tym, jak wjechał autem w ciągnik rolniczy, pracujący przy drodze.

r e k l a m a

Około 9.00 rano 15 maja doszło do wypadku na trasie Kościan – Widziszew (woj. wielkopolskie). Kierowca cinquecento, jadąc od strony Kościana, wjechał w pracujący ciągnik rolniczy, którym ściągano siewnik z postawionej na polu przyczepy.

Kierowcę zakleszczonego w aucie wyciągnęli strażacy, a następnie zajęli się nim ratownicy medyczni, którzy przybyli na miejsce wypadku. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Nie wiadomo, w jakim jest stanie.
Nieznane są przyczyny wypadku. Sprzyjające warunki pogodowe i dobra widoczność tym razem nie pomogły kierującemu cinquecento, jednak nie wiadomo, czy miejsce pracy traktorzysty było odpowiednio oznakowane.  

oprac. al, materiały dzięki uprzejmości portalu koscian.net, fot. B. Ludowicz

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia i chcesz, zeby przeczytała o tym cała Polska? Korzystaj z naszej czerwonej linii i razem z nami twórz Rolniczy Alarm 24! dzwoń: 61 86 90 693
pisz: alarm24@topagrar.com.pl
Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii