Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Wielkopolska. Cinquecento staranowało traktor!

17.05.2017

Drukuj

Wielkopolska. Cinquecento staranowało traktor!

Artykuł dostępny

Około 9.00 rano 15 maja doszło do wypadku na trasie Kościan – Widziszew (woj. wielkopolskie). Kierowca cinquecento, jadąc od strony Kościana, wjechał w pracujący ciągnik rolniczy, którym ściągano siewnik z postawionej na polu przyczepy.

r e k l a m a

Kierowcę zakleszczonego w aucie wyciągnęli strażacy, a następnie zajęli się nim ratownicy medyczni, którzy przybyli na miejsce wypadku. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Nie wiadomo, w jakim jest stanie.
Nieznane są przyczyny wypadku. Sprzyjające warunki pogodowe i dobra widoczność tym razem nie pomogły kierującemu cinquecento, jednak nie wiadomo, czy miejsce pracy traktorzysty było odpowiednio oznakowane.  oprac. al, materiały dzięki uprzejmości portalu koscian.net, fot. B. Ludowicz

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia i chcesz, zeby przeczytała o tym cała Polska? Korzystaj z naszej czerwonej linii i razem z nami twórz Rolniczy Alarm 24! dzwoń: 61 86 90 693
pisz: alarm24@topagrar.com.pl

Read more in the premium version

article icon

Sprawdż za ile kupisz krajowy sprzęt zielonkowy!

Order a premium version

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii