Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Claas – zmiany w sieci dilerskiej

Obrazek

Teren województwa lubuskiego, część wielkopolskiego i zachodniopomorskiego będą teraz obsługiwane przez firmy Agirmasz Sp. z o.o. i Ulenberg Sp. z o.o.

Dawid Konieczka11 grudnia 2017, 21:50
Zmiany w sieci dilerskiej Claas Polska to pokłosie rozwiązania umowy z dotychczasowym dilerem na terenie województwa lubuskiego, części wielkopolskiego i zachodniopomorskiego firmą Lehmann Agritechnika. Firma z Niepruszewa była dilerem Claas od początku powstania oddziału Claas Polska. 

W efekcie zmian klienci z obszarów województwa lubuskiego i
części wielkopolskiego obsługiwani będą przez firmę Agrimasz Sp. z o.o. Jak informuje Claas firma z siedzibą k. Elbląga uruchomi nowy oddział w okolicach Poznania. 

Część województwa zachodniopomorskiego obsługiwana będzie przez firmę Ulenberg Sp. z o.o. z oddziałem k. P
yrzyc.   dk

CZYTAJ TAKŻE:

Korbanek - nowe ciągniki, nowe maszyny

#toptraktory – JCB


Picture of the author
Autor Artykułu:Dawid Konieczka
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)