Czekamy na sołtysów!

Znasz sołtysa, który wykazuje się pracowitością, aktywizuje mieszkańców wsi i zmienia wieś na lepsze? Zgłoś go do naszego konkursu!

r e k l a m a

Konkurs „Sołtys dla wsi“ już trwa. Z Państwa pomocą chcemy zwrócić uwagę na sołtysów, którzy dbają o wizerunek wsi poprzez poprawę jej infrastruktury i bezpieczeństwa, dostrzeganie walorów turystycznych czy organizację życia kulturalnego mieszkańców.

Wystarczy z naszej strony internetowej www.topagrar.pl pobrać formularz zgłoszeniowy, wypełnić go podając informacje na temat działalności sołtysa, uzyskać jego zgodę, a następnie przesłać formularz na adres redakcji „top agrar Polska”.

Wszystkie informacje oraz formularze znaleźć można TUTAJ.

Na „Sołtysów dla wsi” czekają wspaniałe nagrody rzeczowe. Ich łączna wartość to 9 tys. zł. To dzięki nim wyposażymy biura trzech najlepszych, Państwa zdaniem, sołtysów w Polsce! Nie warto zwlekać, ponieważ na zgłoszenia czekamy tylko do końca kwietnia br.!
ec

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii