Czytelnicy top agrar Polska w Hanowerze

Czytelnicy top agrar Polska w Hanowerze

Kilkadziesiąt rolniczek i rolników, Czytelników naszego magazynu bierze dziś udział w targach Agritechnica w Hanowerze.

r e k l a m a

Coroczne wyjazdy na zagraniczne targi rolnicze w Hanowerze (Agritechnica i Eurotier) stały się już redakcyjną tradycją. Nie inaczej jest w tym roku, dlatego wraz z grupą kilkudziesięciu Czytelników pojechaliśmy do Hanoweru, by u źródła poznać najnowsze rozwiązania w technice rolniczej.   

Przez siedem dni trwania Agritechniki 2900 wystawców
pokaże swoją wizję na temat przyszłości produkcji roślinnej. Na imprezie w Hanowerze obecne są wszystkie przedsiębiorstwa należące do światowej czołówki branży, przedstawiając nowości i aktualne udoskonalenia. Hanower to miejsca spotkań branży techniki rolniczej, przedsiębiorców, rolników i handlowców z całego świata. 
Poprzednią edycję targów odwiedziło ponad 400.000 gości, w tym blisko 100.000 z zagranicy.

Duża ilość merytorycznych wystąpień, kongresów, różnego rodzaju konferencji sprawiają, że Agritechnica uważana jest za najważniejsze forum przyszłości branży rolniczej. To tutaj prezentowane są główne trendy techniki rolniczej, a także poruszane są istotne problemy nękające zarówno producentów, jak i rolników.

Fot. J. Józefowicz, P. Jurek
Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii