Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Dotacje dla rolników: weź udział w webinarium ARiMR

Obrazek
Przez dwa dni – 15 i 16 lipca – ARiMR poprowadzi webinarium na temat dotacji dla rolników, naboru wniosków i zasad ubiegania się o wsparcie. Sprawdź, jak wziąć udział w spotkaniu.
Aneta Lewandowska14 lipca 2021, 10:43

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wraz z ministrem rolnictwa Grzegorzem Pudą i Parlamentarnym Zespołem ds. Rozwoju i Wsparcia Przedsiębiorstw zapraszają na spotkanie internetowe poświęcone dotacjom rolniczym, wsparciu rynku i pomocy dla rolników. Ze względu na ograniczenia spowodowane covid-19, webinarium odbędzie się najpierw 15, a następnie 16 lipca 2021 r. Każde ze spotkań rozpocznie się na platformie MS TEAMS o godzinie 11. 

O czym będzie mowa?

Szczegółowy plan godzinowy podany jest na stronie internetowej ARiMR. Tematy, które zostaną poruszone na webinarium to:

 • Modernizacja gospodarstw rolnych – nabór do 19 sierpnia
 • Wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych: portal eKRUS , e-zgłoszenie wypadku przy pracy rolniczej na e-PUAP, e-zaświadczenie, automatyzacja – interfejs do rejestru urzędów stanu cywilnego, rehabilitacja lecznicza rolników po przebytej chorobie COVID-19
 • Wsparcie rynku produktów pszczelich
 • Monitorowanie rynku wina
 • Pożyczki ze środków Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa dla rolników prowadzących gospodarstwa rodzinne na realizację przedsięwzięć innowacyjnych lub rozwojowych
 • Działania informacyjno-promocyjne wspierające rozwój odnawialnych źródeł energii na terenach wiejskich
 • Ogólnopolski program finansowania usuwania wyrobów zawierających azbest
 • Program Agroenergia
 • Ogólnopolski program usuwania folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej
 • Program Czyste Powietrze
 • Trendy w nawożeniu – ustawodawstwo, zmiany klimatyczne, postęp technologiczny
 • Badanie gleby

Jak wziąć udział?

Przed pierwszym webinarium 15 lipca ARiMR poda adres mailowy, na który można będzie wysyłać pytania do prowadzących spotkanie ekspertów. 

Jeśli chcesz wziąć udział w webinarium w czwartek 15 lipca, kliknij tutaj.

Jeśli chcesz wziąć udział w webinarium w piątek 16 lipca, kliknij tutaj.

Nie masz dostępu do internetu? Skontaktuj się ze swoim biurem regionalnym – poda listę placówek terenowych, gdzie można będzie wziąć udział w spotkaniu. Pamiętajmy, że ze względu na ograniczenia w pandemii liczba uczestników jest ograniczona.

al na podst. ARiMR
fot. pixabay


Picture of the author
Autor Artykułu:Aneta Lewandowska
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)