Drugi pokos leży? Oceń swoją kosiarkę

Drugi pokos leży? Oceń swoją kosiarkę

Jakość koszenia, codzienna obsługa i łatwość regulacji to aspekty, na które najczęściej zwracają uwagę użytkownicy kosiarek. Nie zwlekaj i dołącz do grona oceniających!

r e k l a m a

Cały czas czekamy na Twoją pomoc w ramach Niezależnego Badania Opinii Rolników, akcji zainicjowanej w Instytucie Inżynierii Biosystemów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Platforma NBOR nabiera rozmachu, bo oprócz ankiety dotyczącej oceny jakości traktorów zamieściliśmy formularz oceny kosiarek. Zależy nam na Twojej opinii na temat obsługi i eksploatacji posiadanej w gospodarstwie kosiarki. Masz ciekawe doświadczenia z pracy i chcesz się podzielić tym z innymi rolnikami? Wejdź na www.nbor.pl i w kilku krokach wystaw ocenę posiadanej maszynie.

Oceń swoją kosiarkę i pomóż nam sporządzić niezależny ranking kosiarek w opinii Czytelników magazynu top agrar Polska, a za wypełnienie ankiety możesz zgarnąć redakcyjne upominki.

Fot. Beba
Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii