Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

EU Agro-Trade Platform: „Znaczenie innowacji w rolnictwie i możliwości finansowania w ramach WPR” – weź udział w webinarium!

Obrazek

Jak zwiększyć wydajność rolnictwa oraz obniżać koszty poprzez wdrażanie innowacji? Te, oraz wiele innych zagadnień, zostanie poruszonych podczas jednego z webinarów w ramach trzydniowego wydarzenia online EU Agro-Trade Platform.

Dominika Mulak21 marca 2021, 12:54

Już od 24-26 marca odbędzie się trzydniowe wydarzenie online EU Agro-Trade Platform, w ramach którego będą miały miejsce webinaria z udziałem ekspertów. Na jednym z nich zostanie poruszony temat innowacyjnych rozwiązań w rolnictwie.

Na jakim etapie wdrażania smart farmingu są polscy rolnicy? Jakie produkty i usługi oferują dostawcy środków ochrony roślin i nawozów oraz cyfrowych narzędzi wspomagających prace polowe? Czy integrowana ochrona roślin pomoże ograniczyć presję na środowisko i ochronić bioróżnorodność? Jak efektywnie wprowadzić i skoordynować działania dotyczące innowacyjności na wsi oraz zapewnić współdziałanie rolnictwa, biznesu oraz administracji rządowej? Skąd pozyskać na to środki? Na te pytania postarają się odpowiedzieć znamienici eksperci już 25 marca (czwartek). Wśród nich znajdą się:

  • Marek Zagórski – Sekretarz Stanu ds. Cyfryzacji, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów,
  • Wolfgang Burtscher – Dyrektor Generalny DG ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Komisji Europejskiej,
  • prof. Jozsef Popp z Węgierskiego Uniwersytetu Rolniczo-Przyrodniczego (MATE),
  • Michał Wiśniewski – Zastępca Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa,
  • dr Inż. Jerzy Plewa – ekspert Team Europe,
  • dr Kerstin Burseg – Programme Manager Innovation w EIT Food
  • oraz dr Witold Łykowski – Kierownik Działu Badań i Rozwoju w BASF Polska.


Webinarium poprowadzi Karol Bujoczek, redaktor naczelny top Agrar Polska.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny! Aby się zarejestrować KLIKNIJ TUTAJ

Rejestracja na webinarium „Znaczenie innowacji w rolnictwie i możliwości finansowania w ramach WPR”, które odbędzie się 25 marca o godz. 13:00, potrwa do 23 marca (wtorek)!Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)