Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Zobacz fabrykę Amazone – zgłoszenia do 2 czerwca!

Obrazek

Chcesz zobaczyć linię produkcyjną opryskiwaczy, agregatów i pługów Amazone, a także ciekawostki w uprawie i nawożeniu – zgłoszenia tylko do jutra!

Jan Beba1 czerwca 2016, 10:23

Masz od 18 do 30 lat? Pasjonujesz się nowoczesnym sprzętem lub uprawą? Lubisz uwieczniać prace polowe okiem kamery i dzielić się nimi w Internecie? Jeśli tak, to nasz dwudniowy wyjazd do fabryki firmy Amazone w Lipsku (Niemcy) jest właśnie dla Ciebie. 

 

Aby znaleźć się w gronie uczestników wyjazdu, który odbędzie się w dnia 7-8 czerwca wystarczy, że do 2 czerwca br. prześlecie na adres topfanklub@topagrar.com.pl wypełnione zgłoszenie. W formularzu oprócz danych personalnych prosimy o podanie linku do najciekawszego filmu przedstawiającego pracę maszyn rolniczych, który udało Wam się nakręcić w ostatnim czasie wraz z krótkim opisem. 

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy trzy najciekawsze, które będą miały możliwość uwzięcia udziału w wyjeździe.  Szczegółowy plan podróży podamy niebawem.

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

beb

 Fot. Beba

 Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)