Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Juliusz Młodecki ponownie w prezydium Copa Cogeca

Obrazek

Do prezydium grupy roboczej „Rośliny Oleiste i Białkowe” Copa Cogeca, na stanowisko wiceprzewodniczącego został ponownie wybrany Juliusz Młodecki. 

Patrycja Bernat14 marca 2023, 09:24
Juliusz Młodecki, prezes Krajowego Zrzeszenia Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych 8 marca 2023 roku został ponownie wybrany na stanowisko wiceprzewodniczącego grupy roboczej „Rośliny Oleiste i Białkowe”.

Polska czołowy producent rzepaku w Unii Europejskiej

- Polska jest jednym z czołowych producentów rzepaku u Unii Europejskiej, a więc równie istotne jest to, aby w grupie roboczej Copa Cogeca poświęconej zagadnieniom związanym z roślinami oleistymi i białkowymi wybrzmiał głos z Polski – powiedział J. Młodecki, jak czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym. 


Gratulacje również dla Lennart Nilsson - LRF-TådeneortensLRFavd, który obejmie stanowisko przewodniczącego grupy roboczej, a także dla Stephana Arensa (UFOP) za ponowny wybór na wiceprzewodniczącego grupy. 

fot. Copa-Cogeca Facebook


Picture of the author
Autor Artykułu:Patrycja Bernat
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)