Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Kobiety agrobiznesu: Agata Stolarska

Szklany sufit przebiła bardzo młodo. Czy trudno było odnaleźć się w zdominowanym przez mężczyzn sektorze agro i jak udało się połączyć życie zawodowe z rodzinnym, opowiada Agata Stolarska, szefowa Timac Agro Polska.

Paulina Janusz-Twardowska2 czerwca 2021, 08:00
Branża rolnicza to już nie tylko męski świat. Coraz więcej pań z powodzeniem wkracza w to środowisko. Przebojem zdobyła go Agata Stolarska – dziś szefowa Timac Agro Polska, która jako pierwsza w serii "Kobiety agrobiznesu" opowiada swoją historię. 

W szczerym wywiadzie z Pauliną Janusz-Twardowską mówi, jak przebiła szklany sufit oraz jak łączy życie zawodowe z rodzinnym.

Opowiada również o swoich zainteresowaniach i pasjach. Kto by przypuszczał, że poważna pani prezes jest również instruktorką jogi, a największym wyzwaniem poranka dla jej rodziny jest spacer z psem?

Cały artykuł przeczytasz w czerwcowym wydaniu top agrar Polska. Zobacz jak zdobyć bezpłatnie ten egzemplarz!Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)