Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Komisarz Wojciechowski z pozytywnym testem na koronawirusa

Obrazek

Komisarz UE ds. rolnictwa Janusz Wojciechowski odwołał w trybie pilnym swoją zaplanowaną na dziś wizytę w Bawarii. Po wykonanym teście na koronawirusa i otrzymaniu pozytywnego wyniku, trafił na kwarantannę.

Dominika Mulak8 listopada 2021, 20:25
Jak poinformował komisarz Wojciechowski na Twitterze, przed wylotem z Warszawy do Bawarii przeszedł na lotnisku test na koronawirusa. Ten wypadł pozytywnie. Polski polityk jest w pełni zaszczepiony, jednak natychmiast poddał się domowej kwarantannie, aby uchronić innych przed zakażeniem. - Czuję się dobrze. Pozostańcie bezpieczni - poinformował Wojciechowski.

Program wizyty komisarza UE ds. rolnictwa pierwotnie przewidywał na dziś pobyt w bawarskim rodzinnym gospodarstwie mlecznym. Następnie komisarz Wojciechowski miał udać się do mleczarni Berchtesgadener Land.

Tematami dyskusji miały być: dobrostan zwierząt, marketing regionalny, rolnictwo ekologiczne oraz strategia „Od pola do stołu”. Zaplanowano również spotkanie z minister rolnictwa Bawarii Michaelą Kaniber. Wieczorem komisarz rolny miał z kolei spotkać się w Monachium z przedstawicielami bawarskiego rolnictwa.

Wojciechowski zapowiedział na Twitterze, że chce jak najszybciej nadrobić zaległości z wizyty w Bawarii. Kraj ten jest bowiem pionierem w wielu dziedzinach, które chcemy realizować w ramach nowej WPR.

Źródło: www.agrarheute.com, Twitter
Fot. Twitter/Janusz Wojciechowski
Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)