Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Konkurs „Filmowe życzenia dla ukochanej osoby”

Obrazek

Chcesz sprawić wyjątkowy prezent i radość swojej Ukochanej lub Ukochanemu? :) Nakręć oryginalny film z życzeniami dla Niej lub dla Niego i prześlij do nas!  My wyemitujemy Twój film dokładnie w Walentynki w specjalnym Walentynkowym Bloku Filmowym. Więc? Do dzieła!

12 lutego 2018, 10:51
Zasady konkursu:
  1. Nakręć dowolnym urządzeniem (kamera, aparat, telefon) i w dowolnej scenerii film z życzeniami dla ukochanej osoby (żony, męża, partnera, partnerki, dziewczyny, chłopaka) nie dłuższy niż 15 sekund.
  2. Wypełnij ten formularz zgłoszeniowy, załącz nakręcony film i wyślij do nas.
  3. Z przesłanych do nas filmów stworzymy specjalny Walentynkowy Blok Filmowy, który opublikujemy na naszej stronie internetowej, fanpage na FB, Twitterze oraz wyślemy w specjalnym newsletterze.
  4. Dla autorów najbardziej oryginalnych filmów ufundujemy damsko-męskie komplety czapek zimowych i letnich z logo top agrar Polska.
  5. Filmy zawierające niecenzuralne treści (teksty, słowa lub obrazy) nie będą publikowane.

Aby wziąć udział w konkursie kliknij tutaj:


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)