Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Konkurs Samaszu rozstrzygnięty

24.09.2014

Drukuj

Konkurs Samaszu rozstrzygnięty

Artykuł dostępny

Szczęście najbardziej sprzyjało Natalii Bereźnickiej z miejscowości Słębowo w gminie Żnin. Wraz z mężem Marcinem pracują w niemal 50-hektarowym gospodarstwie. Główna produkcja, to bydło mleczne (ok. 40 sztuk) i opasy. Łącznie w zagrodzie jest ok. 120 sztuk bydła. Zakup kosiarki dyskowej KT 300 W w firmie Inter-Vax ze Żnina umożliwił wzięcie udziału w konkursie Samaszu i w drodze losowania zdobycie samochodu Ford Ranger Limited 4x4. To nie jedyne zakupy w Inter-Vaxie, bo ostatnio rolnik nabył Zetora Majora z Turem. Kosiarka z Samaszu pracuje z ciągnikiem Renault o mocy niemal 130 KM.

r e k l a m aNa zdjęciu od lewej: przedstawiciel firmy Inter-Vax, dalej zdobywca nagrody 25 tys. zł – Michał Górniak z miejscowości Babiak. W środku Marcin Bereźnicki, który w imieniu żony Natalii zdobywczyni nagrody głównej Forda Rangera odbiera gratulacje od prezesa Samaszu Antoniego Stolarskiego. Z prawej przedstawiciel firmy Agro-Rolnik Śniadowo z nagrodą (10 tys. zł), którą zdobyła Barbara Moczydłowska z Szepietowa. Gratulujemy zdobywcom nagród głównych i zestawów upominkowych.
Miesięcznik „top agrar Polska” był patronem medialnym konkursu zorganizowanego przez firmę Samasz.

jj

Polecane dla Ciebie:

article icon

Ceny wołowiny: prawie bez zmian

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii