Konkurs Samaszu rozstrzygnięty

Konkurs Samaszu rozstrzygnięty

Konkurs „Wygraj auto z Samaszem” zakończył się losowaniem cennych nagród na targach Agro Show w Bednarach.

r e k l a m a

Szczęście najbardziej sprzyjało Natalii Bereźnickiej z miejscowości Słębowo w gminie Żnin. Wraz z mężem Marcinem pracują w niemal 50-hektarowym gospodarstwie. Główna produkcja, to bydło mleczne (ok. 40 sztuk) i opasy. Łącznie w zagrodzie jest ok. 120 sztuk bydła. Zakup kosiarki dyskowej KT 300 W w firmie Inter-Vax ze Żnina umożliwił wzięcie udziału w konkursie Samaszu i w drodze losowania zdobycie samochodu Ford Ranger Limited 4x4. To nie jedyne zakupy w Inter-Vaxie, bo ostatnio rolnik nabył Zetora Majora z Turem. Kosiarka z Samaszu pracuje z ciągnikiem Renault o mocy niemal 130 KM.

Na zdjęciu od lewej: przedstawiciel firmy Inter-Vax, dalej zdobywca nagrody 25 tys. zł – Michał Górniak z miejscowości Babiak. W środku Marcin Bereźnicki, który w imieniu żony Natalii zdobywczyni nagrody głównej Forda Rangera odbiera gratulacje od prezesa Samaszu Antoniego Stolarskiego. Z prawej przedstawiciel firmy Agro-Rolnik Śniadowo z nagrodą (10 tys. zł), którą zdobyła Barbara Moczydłowska z Szepietowa. Gratulujemy zdobywcom nagród głównych i zestawów upominkowych.
Miesięcznik „top agrar Polska” był patronem medialnym konkursu zorganizowanego przez firmę Samasz.

jj

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii