Konkurs „Żona rolnika z pasją do ciągnika”

Konkurs „Żona rolnika z pasją do ciągnika”

Na łamach „Męskiego Świata” w kwietniowym numerze „top agrar Polska” opublikowaliśmy konkurs „Żona rolnika z pasją do ciągnika” ponieważ, naszym skromnym zdaniem, uważamy że powinno być więcej sympatycznych pań w scenerii rolniczej – chyba mamy rację?

r e k l a m a

Nie jest już żadnym odkryciem, że kobiety coraz częściej siadają za sterami nowoczesnych ciągników czy maszyn rolniczych, wykonując prace przewidziane i zarezerwowane do niedawna tylko dla mężczyzn. Przy tym kobiety nie zapominają 
o wdzięku, szyku i urodzie. Nawet najcięższe prace potrafią wykonywać niemal w pełnym makijażu, ale chyba bez szpilek?

Jeśli zatem Twoja żona, dziewczyna lub narzeczona prócz miłości do swojego mężczyzny równie gorącym uczuciem darzy sprzęt rolniczy, nasz konkurs „Żona rolnika z pasją do ciągnika” jest właśnie dla Was. Kto ma smykałkę do robienia ciekawych zdjęć, nie powinien zwlekać i chwycić za aparat. Liczymy na Waszą kreatywność. Najciekawsze, unikatowe i oryginalne zdjęcia zamieścimy na naszych łamach i Facebooku.

Zdjęcia prosimy przesyłać do nas na adres listy@topagrar.com.pl. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody.

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii