Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Krzyk rozpaczy polskiej wsi - zobacz FILM z protestu rolników!

W środę 23 lutego 2022 r. do Warszawy zjechali rolnicy - ciągnikami i autokarami. Tysiące osób, dźwięki trąbek, syren i czerwonego dymu. "Nie będziemy umierać w ciszy" - mówili i mieli rację, to był bardzo donośny głos polskich rolników. To był protest przeciwko upadkowi wielu rodzinnych gospodarstw. Czy był zauważony? Zobaczcie film. 

Dorota Kolasińska23 lutego 2022, 19:49
23 lutego 2022 r. przejdzie do historii rolniczych protestów. Mimo, że nikt nie wierzył, że w Warszawie akurat dzisiaj pojawią się ciągniki i setki rolników, w stolicy zawrzało. 

Rolnicy zrzeszeni w AgroUnii przyjechali autokarami ze wszystkich województw i ponad 200 ciągnikami do Warszawy. Zebrali się pod Pałacem Kultury i Nauki z transparentami. Tłumnie, pod hasłem "Godna płaca, za ciężką pracę" ruszyli marszem w stronę Kancelarii Premiera, aby złożyć postulaty. Czy im się udało i jak przebiegał cały protest? Całą relację z wydarzenia możesz przeczytać TUTAJ.

Ale koniecznie obejrzyj też poniższy film i zobacz, jak wyglądała dzisiejsza manifestacja rolników w Warszawie.


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)